info

27. července 2007 v 11:32 | aduska |  Bill Kaulitz
Bill Kaulitz (*1. září 1989 v Lipsku) je zpěvák německé skupiny Tokio Hotel.
Žije se svou matkou Simonou, nevlastním otcem (rodiče se rozvedli, když mu bylo devět) a dvojčetem Tomem v městečku Loitsche poblíž Magdeburku. Je o 10 minut mladší než jeho dvojče Tom.
Už odmala se zajímal o hudbu a první písně začal psát už když mu bylo 7 let. Zanedlouho se Bill a Tom seznámili s Gustavem Schäferem a Georgem Listingem a společně založili kapelu Devilish, kde Bill zaujal post zpěváka. Ve třinácti letech se Bill přihlásil do soutěže StarSearch, která v Německu vyhledává mladé talenty. Skončil na třetím místě. Tam si ho všiml producent Peter Hoffman a zanedlouho s kapelou podepsali smlouvu u Sony. Ta jim však brzy dala výpověď a tak zanedlouho podepsali smlouvu s Universal Music.
Sám Bill rád poslouchá například Nenu - její CD bylo první, které si kdy koupil a také první koncert, který kdy navštívil byl Nenin. Dále si rád poslechne Green Day nebo Placebo. Billův poměrně extravagantní vzhled vyvolává různé reakce. Dává přednost rockerskému stylu a vlasy má černé s bílými proužky ve stylu manga. Má dvě tetování (jedno za krkem a druhé na břiše) a také dva piercingy (v obočí a v jazyce) Váží 50 kg a je vysoký 1,75 m. Školu již nenavštěvuje, má soukromého učitele, ale v budoucnosti si chce rozhodně udělat maturitu. Jeho oblíbenými předměty jsou němčina, výtvarná výchova a biologie. Naopak nesnáší tělocvik, fyziku, francouzštinu a matematiku.
Jeho ambicemi je dobýt Velkou Británii a USA. Raritou je, že byl zvolen sedmou nejošklivější ženou světa[chybí zdroj] a také v anketě "100 nervigsten deutschen 2006" obsadil první místo.
 


Komentáře

1 Elke Elke | E-mail | Web | 27. července 2007 v 11:34 | Reagovat

Aduš, čteš mi myšlenky :D Zrovna sem ti taky chtěla napsat, jestli by ses nechtěla spřátelit => jasně že jo!!! :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.