Přišel si pozdě... 3

4. srpna 2007 v 22:48 | aduska |  Přišel jsi pozdě....
Přišel jsi pozdě - 3. díl………..
--Tom-
Večer mě kluci pozvali do klubu, probíhaly tam kšefty. Dívky se tam prodávali , aby dostali peníze na fet, stejně tak kluci. Bylo tam strašně moc " heráků " . Psadili jsme se k jednomu stolu. Bylo tam k dostání úplně všechno od, Shitu přes Mandrax a Válium až po Heroin. Nejvíce mě lákalo to poslední. Chtěl jsem to zkusit. Přestat můžu vždy, řekl jsem si. Michael šel za jedním překupníkem a koupil od něho 20 mg substance obsahující heroin. Pár kluků v partě si už píchalo , ale na to já něměl ještě odvahu. Řekl jsem " nechci si to píchnout, budu to šnupat". Vdechl jsem ten prášek nosem. Jediné co jsem cítil, byla štiplavá, nahořklá chut, zdvihl se mi žaludek a spoustu jsem toho vyplivl. Ruce a nohy jsem měl najednou děsně těžké a současně jsem se vznášel. Momentálně pro mě nexistoval žádný Bill. Byl jsem v nádherném drogovém světě. Chvíli jsem tak nečinně seděl a pak se rozhodl jít domů. Kluci šli se mnou , mě doprovodit báli se o mě , měl jsem v sobě velkou dávku a taky poprvé.
Otevřel jsem dveře od domu a po té zavřel. Bylo něco málo po třetí hodině ranní. Všichni v domě už spali.Mýlil jsem se všichni ne. Svezl jsem se po dveřích, neudržel jsem se na nohách. Byl jsem šíleně unavený.
--Bill-
Spal jsem , ale probudil mě zámek domovních dveří. Sešel jsem schody a rozsvítil světlo.
Na tenhle okamžik nikdy nezapomenu. Viděl jsem Toma jak bezvládně leží a opírá se o dveře. Přišel jsem blíž a podíval jsem se mu do očí , zorničky měl jak špendlíkové hlavičky a slabě se třásl. Tušil jsem to ………………
"Tome ty fetuješ?" zeptal jsem se na rovinu a bez zábran.
"jo" odpověděl s klidem.
"ale p-p-proč?" vyrazilo mi to dech.
" to ti nebudu říkat, stejně by si to nepochopil". Do očí se mu draly slzy. Hrozně motal slova, měl v sobě velkou dávku.
--Tom-
Chtělo se mi spát, tak jsem se zvedl, ale nohy neposlouchaly. Spadl jsem zpět na zem a zaklel.
To co Bill udělal mě zaskočilo. Přiskočil ke mně a pomohl mi na nohy.
" chytni se mě" řekl chladně Bill. Zaklesl jsem se do jeho ramen , a dotáhl mě do pokoje.
Víc si toho už nepamatuju , jen to že jsem usnul………………..
Ráno jsem se probudil, trochu se mi točila hlava. Jiné abstinenční příznaky na začátku moc nebývají. Zapnul jsem si muziku a zkoušel kreslit nápisky. Bill skoro celý den bušil a kopal do mojich dveří, a nepříčetně řval. Nevnímal jsem ho , zamknul jsem se a na truc jěště přidal na hlasitosti muziky.
--O-o-
Večer jsem na tom nebyl zrovna nejlépe. Neměl jsem sice absták ,protože jsem na tom nebyl ještě fyzicky závislý, ale měl na to hroznou chut………………
By: Laura
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.