Nevinné propisky I.

30. září 2007 v 13:21 | aduska |  Nevinné Propisky
Tato povíka je hlavně pro Mimi, Alexis, Harly, Teddy, Noche Dark a hlavně pro schopného beta-readera Lucy. Díky, že to čtete. Bude to mít asi tři díly.
Aduska
Nevinné Propisky I.
Ležím tady, na Tomové hrudi a v jeho posteli, celý nahý, zakrytý jen tenkou dekou. Ale zima mi není, i když je otevřené okno a venku začíná poprvé tento rok sněžit. Hřeje mě totiž láska, láska k mému bratrovi-dvojčeti.
Miluju ho už strašně dlouho, ale nedokázal jsem mu to říct. Každý pohled na něj byl mučivý. Miluju ho celého. Jeho medové rty, sladkou pihu, čokoládové oči i dlouhé dredy, o kterých říkám, že se mi nelíbí. Miluji jeho bezchybný sexy úsměv s řadou odhalených bílých zubů tolik podobných těm mým. Každé ráno jsem se probouzel s myšlenkou na něj a se stejnou jsem i usínal. Myslel jsem si, že ho nikdy nebudu mít, ale mýlil jsem se. Kdybych se nemýlil, tak bych tu teď neležel na jeho pravidelně oddechující hrudi, ale ležel bych vedle na své posteli a poslouchal jeho dech. Ale takto slyším bít jeho srdce, o kterém po dnešku vím, že bije jen pro mě. Stejně jako to moje bije jen a jen pro něj.
Jak je možné, že jsem se mu nedokázal svěřit se svými city, ale přesto tu ležíme v jedné posteli?
Odpověď je jednoduchá. Za všechno můžou dvě nevinné propisky…
Ležel jsem na posteli a vymýšlel nějaké nové texty. Tom seděl na zemi a čmáral si do bloku grafity. Nechápu, jak se to celé zvrtlo, ale jsem rád, že se tak stalo.
"Tome, pojď sem, co říkáš na toto?" Otočil jsem směrem k bráškovi papír s textem, aby ho ohodnotil.
"No, je to dobrý, ale tady to slovo bych vynechal, to se tam nehodí." Chce ho vyškrtnout, ale já bráním svůj výtvor, takže mi bráška čmárne na ruku.
"Hej! Za to zaplatíš." A udělám mu propiskou velký čmáranec na předloktí. On mi zase oplatí stejnou mincí. Chvíli si tak děláme čáry různých velikostí po rukou, ale pak už po sobě kreslíme hvězdičky, srdíčka, panáčky, domečky, sluníčka a všechno možné.
"Sundej si triko, nakreslím ti něco na záda," pobídnu ho. Poslouchá chlapec :D. Já sedím na jeho zadečku a na záda mu kreslím velké srdce, do kterého píšu "B+T". Podle mě se na ty záda nepodívá dřív, než se osprchuje, ale stejně té jeho duté palici nedojde, co to znamená. Už mám dílo dokončené a jsem na něj patřičně hrdý.
"Tak teď já! Vysvleč se!" ozve se pode mnou.
Neochotně slezu, jelikož se mi na Tomovi líbilo. Sundám si triko a lehnu si na břicho. Tom mě ale zastaví.
"Ne na břicho. Na záda!" Ty jo, nevím, jestli to vydržím! Ještě když na mě bude určitě sedět, ale pokusím se to překonat.
Svému tělu holt neporučím a jen co Tom dosedne, slastí zavřu oči a cítím jak se mi zvedá. Tom to ignoruje a na podbřišek (!) mi začne kreslit jeden ze svých grafitů. Soustředím se jen na propisku, která klouže po mé hladké kůži. Najednou mě vyruší Tomův hlas, který říká: "Potřebuju, aby sis trochu stáhl ty kalhoty, už se mi to sem nevejde." No potěš, to mi jako chce kreslit na ptáka nebo co? Kalhoty si stáhnu tak o pět centimetrů, to by mu mohlo stačit. Opět přiloží kovovou špičku propisky na mé bříško a já myslím, že snad vybuchnu. To už se vážně nedá vydržet. S omluvným výrazem ze sebe Toma setřepu a zakecám to: "Víš Tome, podle mě už to přeháníme. Podívej se, jak vypadám! Jdu se umýt."
"No, vypadáš rozkošně a ta modrá barva ti sluší, ale první se jdu umýt já, tobě to vždycky trvá. Já budu hned." Jé, on mi řekl, že vypadám rozkošně a že mi to sluší a že jde do sprchy první a….. Počkat, první? Takže já jdu druhý, to znamená, že až po něm. Sakra! Než mi to dojde, už slyším téct vodu ze sprchy. No bezva! Sednu si na lůžko a zase vymýšlím texty. No vymýšlím, spíš se pokouším vymýšlet, pořád musím myslet na Toma, jak mi kreslil na bříško. Vlastně ani nevím, co tam mám, ale zjistím to až ve vaně. Zrovna jsem totiž našel takovou dobrou polohu a nechce se mi zvedat.
"Billlléééééé!" volá na mě Tom asi po půl hodině strávené ve sprše.
"Pane bože…" řeknu potichu "…. Co jéééé?" zařvu, ať slyší a jdu směr koupelna.
"Když jsi mi ty záda pokreslil, tak mi je umyj! A mimochodem, to srdíčko je překrásný!" Tají se mi dech a stěží vnímám jeho slova. K nápisu se nevyjádřil :(. Přijdu k němu, vezmu do ruky houbu, dám na ni sprchový gel a pomalinku přejíždím po mém výtvoru na bratrových zádech. Dostal jsem neuvěřitelnou chuť na jeho krásnej zadeček. Ani nepostřehl, že jsem se vysvlíkl a umývám mu záda z větší blízkosti. Naštěstí máme dvě mýdla. Jedno jsem měl já, abych měl čím umýt Tomovi záda a pro to druhé se právě chystal Tom ohnout.
Taky se těch děvek neptá, jestli je může ojet…Samozřejmě že by kývli. Kdo by mu odolal?
Tom se ohnul pro mýdlo a já………………
Pokračování přiště!
Napsala: Aduska
 


Komentáře

1 Bariii Bariii | Web | 30. září 2007 v 21:26 | Reagovat

wow :o) rychle dál ;) supééér <3

2 Noche Dark Noche Dark | 1. října 2007 v 15:38 | Reagovat

ehm ehm........:-D.....

3 rexi rexi | 1. října 2007 v 19:40 | Reagovat

jezisi to je bombaaaaaaaaaaa Adusiiiiiik :D:D

4 Elke Elke | Web | 4. října 2007 v 15:03 | Reagovat

Wow... moc pěkný x)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.