Francie

12. prosince 2007 v 7:22 | Aduska |  ->TWC<-
tak jedno jsem zase zabloudila na twincest.blog xD a našla jsem tam něco hoooodně zajímavýho
Byla jsem se zase jednou podívat na fóru a začetla jsem se do diskuzí zdejších slečen..x)) Občas tam kolují tak pěkné pověsti, že je mi líto,nechat to jít mimo nás..^^ takže jsem se rozhodla, že vám jich pár přeložím, když budou zajímavý.. jestli je to pravda neví nikdo, rozhodně je to ale inspirativní a zkrátka..nějaká ta pravděpodobnost tu je vždycky..;))
Taakže, tohle by celkem vysvětlovalo, proč jsou TH tak často k vidění ve Francii..^^
Jedna slečna (Suzy) uveřejnila kousek z nějakého interview, tuším, že už to tady stejně něke je, nebylo to nic neobvyklého, byl v tom zkrátka zřetelný twincest..x)) jedna z reakcí zněla asi takhle..x) :
Výtažek, který zveřejnila Suzy je z francouzského interview. Zaznamenala jsem, že hodně francouzských článků jsou více či méně spojené s twincestem (komentáře ke spojení dvojčat na pódiu, roztomilé citace a dokonce slavný francouzský časopis otiskl, že se dvojčata líbala před reportéry xD). Dokonce tady byly dvakrát zveřejněny montáže v teenage časopisech! Francouzský tisk miluje twincest.
následovala nemalá diskuze, jak to bylo s tím líbáním před reportéry..samozřejmě nikdo netušil, jestli je to pravda nebo ne.. v tom ostatním má ale slečna pravdu, pokud je někde twincest hodně v médiích, je to Francie..x) po pár dnech se ovšem objevila jiná slečna, s jiným příbehem..x) :
LOL
Nebudete tomu věřit, ale tady je další kousek.
Tentokrát, je to žena z francouzského Universalu (jak vtipné, že se to pokaždé děje ve Francii..^^), která viděla, jak Bill políbil (s jazykem, mohli bychom říci olízl?) Tomův krk a smál se.
Řekli jí, že to byla hra mezi nimi už od dětství.
Jak zlobiví malí chlapci ^^
no...já nemám co dodat..v létě plánujeme s Nicky navštívit mou tetu do Francie..xDD twincest rulezz..;))

dobry co děcka? xD
 


Komentáře

1 Teddy Teddy | Web | 12. prosince 2007 v 16:20 | Reagovat

Jo, tys zabloudila na twincest.blog??? Tak to je divný, že bloudíš domů :D:D:D Zabloudila... Takovej kec :D:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.